Eurika Paintings

eurikos paintings 400

Teikiu paslaugą – paveikslų tapymas pagal užsakymą.

Tokių pačių paveikslų, kurie jau nutapyti – netapau. Tačiau gali būti panašus scenarijus, motyvas ar tema. Taip gali būti panašios spalvos arba dydis. Prieš užsakant paveikslą pagal užsakymą rekomenduoju peržiūrėti visus mano paveikslus galerijoje, ir pagalvoti, kurie labiausiai patiko.

Užsakymo trukmė – Paveikslo tapymas pagal užsakymą gali užtrukti nuo trijų mėnesių ir ilgiau. Trukmė priklausomai nuo sudėtingumo ir dydžio.

Jeigu paveikslas visgi nepatiktų – neprivalėsite pirkti, tačiau prieš  tai, labai prašau atsakingai įvertinti ar tikrai norite paveikslo.

Paveikslo užsakymo kaina – Kaina priklauso nuo dydžio. Gali būti nuo 600 Eur. už dydį (50 cm x 50 cm ). Iki didelio dydžio 100 cm x 150 cm ar didesnio (kaina 2500-3000 Eur. ). Kaina aptariame ir pasitvirtiname prieš užsakymą. Avanso mokėti nereikia, nebent užsakote portretinį paveikslą.

Norėdami pasiteirauti dėl užsakymo arba užsakyti – užpildykite apačioje esančią formą. Būtinai nurodykite savo telefono numerį bei preliminarius duomenis norimo užsakyti paveikslo.

Dovana paveikslo užsakymui – Dovanoju rėmus, kurių vertė iki 100 Eur. Todėl rėminimu Jums nebereikės rūpintis!

    Jūsų vardas (būtina)

    Jūsų el. pašto adresas (būtina)

    Tema

    Jūsų žinutė